O NÁS

Už od léta 2015 společně bouráme zdi, zahazujeme činky a propouštíme zorničky ze zajetí číselných displejů.

Ať už hledáte parťáky pro každodenní fitness cvičení, přestavbu těla nebo se jen chcete dostat do menších džín, pomůžeme vám. Tréninky Outdoor Training Clubu jsou určeny pro širokou veřejnost bez rozdílu věku a výkonnosti. 

Pravidelně běháme, posilujeme a cvičíme na několika místech v Praze. Zároveň pořádáme společné trurnaje a sportovní kempy. Přijďte se přesvědčit sami a zamilujte se do pohybu pod širým nebem.

NRC – trénink – 15. 10. 2016
Nike Unlimited Prague
otc_hadraba11-1
IMG_5464
LW_170718_Red_Bull_400_training_Prague_CZ_LQ_0018
LW_170718_Red_Bull_400_training_pair_Prague_CZ_LQ_0012

SEZNAMTE SE S NÁMI

profil-kuba

JAKUB VOBOŘIL

Bez pohybu si svůj život nedovedu představit. Aktivně jsem se věnoval například judu nebo kick-boxu, hrál jsem fotbal a tančil. Své zkušenosti, nejen z těchto sportovních odvětví, ale také ze světa fitness, kde se pohybuji od roku 2007, rád předávám ostatním. Jsem jedním z několika málo Nike trenérů pro Českou republiku. A moje heslo? Pohyb nás musí bavit a přinášet radost.

Máte dotazy ohledně tréninků? Nebo se chcete stát součástí naší trenérské party? Ozvěte se nám!

profil-lukas

LUKÁŠ KRÁL

Od dětství jsem se věnoval kolektivním sportům. V poslední době se ale zaměřuji spíše na běh na dlouhých tratích. Baví mě předávat zkušenosti, které jsem za celý svůj sportovní život nasbíral, a při cvičení či běhu odstraňovat chyby, kterých si jen málokdo sám všimne. Svým cvičencům připravuji tréninky tak, aby je především bavily. Život bez sportu, zábavy a radosti z pohybu si totiž neumím představit.

profil-sarah

SARAH VEGNEROVÁ

Sport je pro mě největší vášní a přirozenou součástí života. Začínala jsem se sportovní gymnastikou, díky které jsem získala skvělý základ pro další sportovní aktivity. Rodiče říkají, že pro mě byl běh vždy o trochu přirozenější pohyb než chůze. I proto mě přihlásili na atletiku. Později se ale mou velkou láskou stal sportovní aerobik. Moje životní heslo zní: Whatever you do – do it with love.

profil-placeholder

ANNA VACHOVÁ

Rodiče mě odmalička vedli ke sportu – ať už se jednalo o cyklistiku, lyžování nebo volejbal, vždy kladli důraz na všestrannost a hlavně radost z pohybu. V žákovských kategoriích jsem hrála závodně tenis, pak jsem se naplno začala věnovat atletice. Asi tedy není překvapením, že jsem se později rozhodla pro studium tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. Vedle aktivního závodění se věnuji i trénování dětí.

profil-martin

MARTIN CHYBA

Mé sportovní začátky jsou spjaté s fotbalem, nicméně už v deseti letech jsem přesedlal na atletiku. Zejména běh se od té doby stal nedílnou součástí mého života a postupně jsem se propracoval až do reprezentace. Zároveň jsem vystudoval FTVS Univerzity Karlovy. Získané zkušenosti z atletické dráhy i ze školních lavic se nyní snažím předávat dál jako trenér atletům v nejúspěšnějším českém klubu Dukla Praha, ale i běžeckým nadšencům.

profil-martina

MARTINA SOBOTOVÁ

V minulosti jsem se věnovala celé řadě sportů – od plavání přes fotbal a florbal až po windsurfing. Před několika lety jsem pak propadla vášni jménem crossfit, který mě nejen udržuje v kondici, ale především mi přináší radost. Tu chci, abyste si odnášeli i z mých lekcí!

profil-natalie

NATÁLIE NOVÁKOVÁ

Většinu svého času trávím sportem. Od dětství se věnuji atletice, plavání, jezdectví, tanci nebo softbalu. Mojí aktuální největší vášní se však stal triatlon. Studuji FTVS na Univerzitě Karlově, kde jsem mimo jiné absolvovala celou řadu rekvalifikačních kurzů – od výživového poradenství, masérství, kurzu lyžařského instruktora až po kurz vodního záchranáře či fitness trenéra. Velkou radost mi přináší trénování dětské atletiky v PSK Olymp Praha.

OTC-CZ s.r.o.

K Botiči 11, Praha 10-Vršovice
PSČ 101 00

IČO: 04263928
DIČ: CZ04263928


Kontaktujte nás:

Jakub Vobořil
+420 725 936 598
jakub.voboril@outdoortrainingclub.cz

icons-fb-white
icons-instagram-white